Prenosná nafukovacia vírivka

Prenosná nafukovacia vírivka sa môže používať na záhradách, terasách alebo balónoch ako vonkajšie – exteriérová vírivka, ale aj  vo vašich interiéroch alebo zimných záhradách ako interiérová vírivka. Akákoľvek prenosná nafukovacia vírivka,  ktorú sme pre vás vybrali do dnešnej ponuky, vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Každá prenosná nafukovacia vírivka obsahuje kompletný sortimentna jednoduchú montáž a demontáž. Kvalitný trojvrstvový materiál zložený z polyesterovej podkladovej tkaniny a laminátovaného PVC, z ktorého je prenosná nafukovaica vírivka vyrobená, zaručuje vysokú pevnosť a dlhú životnosť. Je odolná voči slanej vode, oderu, nárazu a slnečnému žiareniu.

Prenosná nafukovacia vírivka môže byť pre tri až pre šesť osôb. Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak sa prenosná nafukovacia vírivka používate ako vonkajšia – exteriérová vírivka, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Prenosná nafukovacia vírivka je vhodná na akékoľvek akcie, či už je to romanika vo vírivke pre dvoch alebo väčšiá spoločnosť priateľov. Každá vaša párty bude nezabudnuteľná.

V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave.

Umiestniť vírivku do exteriéru alebo do interiéru?

Kam umiestniť vírivky je vecou pohľadu a vhodnosti priestoru. Interiérová vírivka vyžaduje dostatočné odvetrávanie, prípadne až odvlhčovacie zariadenie. Celoročné využívaná môže byť aj exteriérová vírivka na dvore, terase alebo v zimnej záhrade. Ľahké premiestnienie je veľkou výhodou ktorú určite oceníte a ponúka vám ju práve prenosná nafukovacia vírivka.  Nie je nič krajšie ako pohľad z vírivky na nočnú oblohu. Alebo si vychutnajte ten úžasný pocit, keď ste ponerení v 38 °C vode a vonku sneží či mrzne.
Keď potom vyjdete z teplej vody, zažijete aj ďalší benefit, ktorý Vám prenosná nafukovacia vírivka prináša – tzv. sauna efekt.

Účinky vírivky na ľudský organizmus

Účinky vírivky na ľudský organizmus sú veľmi  blahodarné. Pri pobyte v teplej vode a bublinkých sa uvoľňujú endorfíny a dochádza tak k odbúravaniu stresu a zlepšeniu psychickej pohody.  Zároveň sa znižuje zatuhnutosť svalstva a regenerujú sa preťažené telesné partie. Pri zvyšovaní telesnej teploty dochádza k rozširovaniu ciev, ktoré potom absorbujú viac kyslíka a to vedie k prečisteniu dutín a pľúc. Rovnako napomáha ku zvýšeniu krvného obehu, podporuje metabolizmus a dochádza k posilňovaniu kardiovaskulárneho systému ľudského organizmu.

Ako často používať vírivku

Relax a kvalitná hydromasáž  v pohodlí, ktoré vám ponúkne Vaša prenosná nakukovacia vírivka, Vám bude odmenou po každom dni. Vírivku si môžete dosýta užívať každý deň, pokiaľ nemáte nejakú zdravotnú kontraindikáciu. Dĺžka pobytu vo vírivke býva zvyčajne pol hodinu, no podľa subjektívnych pocitov to môže byť aj viac. Pohodlná prenosná nafukovacia vírivka má dobrú ergonómiou, kvalitné  hydromasážne  trysky. Z takéhoto pohodlia  sa Vám nebude chcieť odchádzať. Kúpel vo výrivke môžete kombinovať s pobytom v chladnom prostredí. Najskôr sa pohodlne zrelaxujte a rozohrejte telo v teplej vode vašej vírivky. Potom sa ponorte do chladnej vody, prípadne počas chladného počasia sa prirodzene schlaďte mimo vírivky. A zase šup späť do teplučkej vody vo vírivky.

Ako často meniť vodu vo vírivke

Ako často meniť vodu vo vírivke závisí od viacerých faktorov. Napríklad, aký má prenosná nafukovacia vírivka zabudovaný vlastný systém starostlivosti o vodu, akú chémiu na udržovanie vody používate, ako často vírivku využívate a koľko osôb, aká hygiena sa dodržiava pred vstupom do vírivky atď. V bežnej rodinnej prevádzke stačí vymeniť vodu vo vírivkách 2 – 3 krát za rok, pri vyššej frekvencii využívania 4 – 8 krát za rok.  Výrobcovia bežne udávajú 4x ročne.

Prenosná nafukovacia vírivka sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady, terasy, balkóna alebo zimnej záhrady.  Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi … prenosná nafukovacia vírivka Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou. Prenosná nafukovacia vírivka je určená najmä pre ľudí, ktorí majú radi priestor a chcú efektívne zaplniť roh terasy alebo záhrady. Je vhodná ako exteriérová vírivka ale aj interiérová vírivka.

 

Pokiaľ máte záhradu a rozmýšľate skôr o bazéne, mohol by vás zaujať aj tento článok: 3×7 rád pre váš záhradný bazén