Kvetinové obliečky

Za oknami máme jar, všetko krásne kvitne, slniečko svieti, príroda sa prebúdza. Chcete si preniesť kúsok tejto krásy aj domov? Vyvetrajte vankúše a periny a oblečte im kvetinové obliečky. Nielen že sa vyspíte ako Šípková Ruženka, ale budete následovať aj  aktuálne trendy v interiérovom dizajne. Tento rok sú kvety IN.

Inšpirujte sa vo  veľkej galérii interiérových obrázkov:

V tejto  veľkej galérii interiérových obrázkov ste si mohli všimnúť aj ďalšie aktuálne trendy v interiérovom dizajne. Je to kombinovanie kvetov a geometrických vzorov. Nebojte sa exterimentovať a popustiť uzdu fantízii. Chýbajú vám kvetinové obliečky? Žiadny problém, stačí si len vybrať vzor a materiál

Kvetinové obliečky z bavlneného saténu sú právoplatným nástupcom bavlnenej bielizne. Na rozdiel od svojej predchodkyne sú veľmi príjemné na dotyka pritom si zachovávajú všetky významné vlastnosti bavlny.

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: Kvetinové obliečky z bavlneného saténu 

Kvetinové obliečky z hladkej bavlny sú nielen pre milovníkov klasickej posteľnej bielizne. Vyskúšajte tiež obliečky z perkálu alebo hladkej bavlny. Jedná sa o 100% bavlnu, ktorá si udržuje svoj tvar a jasné farby a je veľmi príjemná na dotyk.

Kvetinové obliečky z bambusovej látky

Kvetinové obliečky z bambusovej látky sú vyrobené z bambusového vlákna, ktoré má antibakteriálne vlastnosti (je vhodné pre alergikov), eliminuje viac ako 70% baktérií zo svojho povrchu, absorbuje telesnú vlhkosť a zaisťuje dokonalú priedušnosť.
K novým obliečkam si nezabudnite vybrať aj priestieradlá: