Topánky značky New Balance sú vždy číslované, nikdy nenesú svoje vlastné meno, čo je výsledkom filozofie spoločnosti, ktorá vyzdvihuje celú značku a nie iba jeden produkt. V roku 1978 boli predstavené New Balance 320 a 620. Na začiatku 80. rokov nasledoval model 990, ktorý sa ihneď stal veľmi populárnym. Aj keď sú tieto modely dnes stále dostupné, najžiadanejším typom tenisiek New Balance sa stal model 574, ktorý bol pôvodne vyrobený zo zvyškov nevyužitého materiálu pre model 576 a bol uvedený na trh v roku 1988.

Tovar nájdeš kliknutím na obrázok.

574 sú charakteristické hranatou špičkou, rovnou pätou a vysokým priehlavkom. Retro semiš, nylonová sieťovina, absorpcie nárazov spolu s ENCAP stielkou, ktorá dodá stabilitu – to všetko sú prvky, ktoré dohromady tvoria veľmi pohodlné, univerzálne tenisky. Jedinečnosť tohto modelu potvrdzuje samotná spoločnosť New Balance, ktorá ho považuje za svoje charakteristické tenisky. Ďalším dôvodom prečo sú 574 o toľko obľúbenejšie, než ich predchodcovia je aj to, že je zoženiete vo viac ako 80 farbách a je to jediný model New Balance, ktorý si môžete farebne navrhnúť sami buď online (platí len pre USA) alebo v obchode Foot Locker na Times Square v New Yorku.

Tovar nájdeš kliknutím na obrázok.

Aj napriek veľkej farebnej rozmanitosti je spolu s čiernym modelom najpredávanejší klasický šedý model (M574GS), ktorý spomína v rozhovore pre CounterKicks sám Luis
Navarro, produktový manažér spoločnosti. Zastáva názor, že šedá je krásna, pretože dáva vyniknúť majiteľovi topánok a nie iba topánkam samotným. Navyše tvrdí, že investície do šedých sneakers sa oplatí, pretože šedá bude stále in.

Tovar nájdeš kliknutím na obrázok.

VŠETKO ČO STE NEVEDELI O ZNAČKE NEW BALANCE

Široký výber za výborné ceny nájdeš v týchto internetových obchodoch: