Akčná ponuka
Kúp si outfit

Tovar

Blog MW

Odber noviniek

Prihlásením k odberu noviniek Vám neuniknú naše najnovšie akcie, zľavy, súťaže a nové produkty.

Prihláste sa

Váš email je u nás v bezpečí

MW

ČO JE Made for Women – MW?

– je to priestor pre každú, ktorá miluje štýlovú dámsku módu, sleduje módne trendy ale nie je ich otrokom pretože vie, čo jej pristane a má svoj
vlastný štýl. „Módu si môžete kúpiť, ale štýl musíte mať!“

ČO TU NÁJDETE?

AKČNÁ PONUKA – už nezmeškáte žiadnu výhodnú zľavu, môžete využiť exkluzívne zľavové kupóny ale aj inšpirácie na darček pre ženy, mužov, deti alebo seniorov.

KÚP SI OUTFIT – inšpirácie na zaujímavé outfity a zároveň možnosť, si trendy dámske oblečenie, obuv alebo módne doplnky, ktoré sa vám páčia, rovno vybrať a kúpiť.
Môžete naše outfity lajkovať, komentovať a pomáhať nám tak pripraviť pre vás módne štýly, ktoré vás najviac zaujímajú.

TOVAR – môžete si na jednom mieste vyberať štýlový dámsky tovar a trendy dámske outfity na jednom mieste. Nájdete tu  viac ako 1000 kolekcií módnych značiek.
Spolupracujeme len s preverenými internetovými obchodmi. Sledujeme ich recenzie a hodnotenia za vás.

BLOG – zaujímavé články a rady pre všetkých módnych nadšencov, módne blogerky, milovníčky trendy módy a každú ženu, ktorá sa rada páči. Nájdite si svoj vlastný
štýl, hodnoťte, komentujte a vyberajte si obľúbené produkty a články. Inšpirujte ostatných k nákupom oblečenia, obuvi a módnych doplnkov.

Ste novinár, blogerka alebo vás dámska móda zaujíma a chceli by ste s nami spolupracovať? Napíšte nám na mail madeforyou.my@gmail.com

Dámska móda online

Dámska móda online je pre každú ženu správna téma, aby žena objavila elegantnú módu.
Ženy sa radi páčia mužom a preto sa radi obliekajú, aby získali správne sebavedomie ženy. Každý rok vychádzajú z dielne tvorcov nové kolekcie, ktoré sa prispôsobujú súčasnej modernej móde. Dámska móda online je pre Vás na internete. Môžete si oblečenie kúpiť a tak sa stať na okamih výnimočná medzi ľuďmi. Móda znamená pre ľudí, spôsob obliekania sa aj prezentovania vlastného štýlu.
Dámska móda online

Biznis oblečenie

Obchodovanie pre súčasný ekonomický systém veľmi dôležitý a nevyhnutný. Obchodníci sa musia adekvátne obliekať, aby pôsobili dôveryhodne. Biznis oblečenie je potrebné pre každého profesionála, ktorý chce robiť dobré obchody. Šaty robia človeka a preto Váš vzhľad vyjadruje Vašu osobu. Biznis oblečenie sa využíva, najmä v bankách, právnických a obchodných firmách. Biznis je takmer všade, každá firma má vlastné know how, ktoré prezentuje ako reklamnú značku. Keď pôsobíte dôveryhodne na klienta aj uzatváranie obchodov bude úspešné.
Biznis oblečenie

Dámske odevy

Vedieť sa obliekať je tiež umenie. Dámske odevy môžete nájsť v každom obchode s oblečením pre ženy. Ukážte svetu vlastnú ženskosť a staňte sa jedinečnou. Módni návrhári tvoria módne kolekcie, ktoré prezentujú modelky na módnych prehliadkach. Dámske odevy si môžete objednať na internete, kde si určite vyberiete z pestrej ponuky. Experimentujte a použite vlastnú fantáziu. Oblečte sa ako sa cítite a buďte prirodzená a tak získate sebavedomie pravej ženy.
Dámske odevy

Elegantná dámska móda

Móda žije dobou, ktorá usmerňuje jej vývoj. Elegantná dámska móda je pre dámy, ktoré chcú sa pôvabne obliekať a ukázať všetkým vlastné úžasné ja. Pôjdete na prechádzku po parku a Vaše oblečenie z Vás urobí krásnu ženu. Elegantná dámska móda je pre tých, ktorí si potrpia na modernom elegantnom oblečení. Medzi mužmi určite budete mať úspech a stanete sa múzou pre veľa chlapov. Každá z nás má šancu žiariť v očiach iných. Stačí sa vedieť obliekať, športovať a tak získate úspešné riešenie pre dobrý život.
Elegantná dámska móda

Inšpirácie

Každý z nás sníva, má ambície niečo dokázať alebo urobiť radosť človeku. Inšpirácie znamenajú biznis ponuku ako kúpiť pre svojich blízkych niečo, čo ich urobí šťastnými. V živote stačí tak málo, aby ste svoju lásku, priateľa potešili pekným darčekom. Inšpirácie sú jedinečné a preto veľmi výnimočné pre každého z nás. Žijeme preto, aby sme tešili ľudí, ktorých máme radi, preto využite príležitosť a potešte inšpiráciou človeka.
Inšpirácie

Letné dámske šaty

V lete je teplo a preto každá žena potrebuje letné dámske šaty. Dnes sa šijú naozaj elegantné kusy, ktoré stelesňujú ženský pôvab. Pocit voľnosti je pre každú ženu dôležitý a preto šaty sú v lete veľmi obľúbeným oblečením. Módne pestré farby zvýšia sebavedomie a zvýšia záujem mužov o Vaše ja. Letný čas je obdobie, kde sa môžeme uvolniť a na dovolenke stretnúť princa na bielom koni. Letné dámske šaty Vám umožnia byť krásna a strihom a farbami šiat aj originálna.
Letné dámske šaty

Ženské šaty

Šaty robia človeka a ženské šaty tvoria charizmu dámy. Môžete si vybrať v obchode alebo pestrú ponuku šiat nájdete na internete. Chcete zapôsobiť na vlastné okolie tak skočte do butiku a vyberte si šaty, ktoré Vám vybudujú správne sebavedomie a pôvab ženy. Ženské šaty sú darom pre každú ženu, ktorá túži byť krásna a jedinečná. Môžete využiť Handmade, kde Vám na objednávku ušijú originálne šaty pre prechádzky s partnerom. Šaty Vám prinesú pocit ženskosti.
Ženské šaty