Akčná ponuka
Inšpirácie

Tovar

Blog MH

Odber noviniek

Prihlásením k odberu noviniek Vám neuniknú naše najnovšie akcie, zľavy, súťaže a nové produkty.

Prihláste sa

Váš email je u nás v bezpečí

MH

ČO JE Made for Home – MH?

– je to priestor pre každého, kto miluje krásne bývanie. Na MH nájdete inšpirácie ako bývať lepšie, krajšie a štýlovo. „Nemáme domov hľadať, ale domov vytvárať!“

ČO TU NÁJDETE?

AKČNÁ PONUKA – už nezmeškáte žiadnu výhodnú zľavu, môžete využiť exkluzívne zľavové kupóny ale aj inšpirácie na darček pre ženy, mužov, deti alebo seniorov.

INŠPIRÁCIE – Inšpirujte sa ako zariadiť jednotlivé miestnosti, zistite aké sú aktuálne trendy vo farbách a vzoroch a ako ich kombinovať tak, aby sa váš dom
stal domovom. Nájdite si kreatívne, tradičné aj netradičné inšpirácie na rôzne príležitosti ako je Veľká noc, Vianoce, Valentín, Halloween a mnohé ďalšie.
Zároveň tu máte možnosť si nábytok, doplnky, dekorácie a ďalšie vybavenie domácnosti, ktoré sa vám páči, vybrať a kúpiť. Môžete naše inšpirácie lajkovať,
komentovať a pomáhať nám tak pripraviť pre vás trendy v interiérovom dizajne, ktoré vás najviac zaujímajú

TOVAR – môžete si na jednom mieste vyberať štýlový nábytok a trendy doplnky a dekorácie. Nájdete tu veľa krásnych kolekcií a kvalitného
zariadenie pre exteriér aj interiér za rozumné ceny. Spolupracujeme len s preverenými internetovými obchodmi. Sledujeme ich recenzie a hodnotenia za vás.

BLOG – zaujímavé články a rady pre všetkých milovníkov krásneho bývania, dizajnérov, blogerov a každého, kto si túži vytvoriť spokojný a pekný domov. Nájdite
si svoj vlastný štýl, hodnoťte, komentujte a vyberajte si obľúbené produkty a články. Inšpirujte ostatných svojimi nápadmi.

Ste novinár, bloger, interiérový dizajnér alebo vás zaujíma zariaďovanie a dekorovanie a chceli by ste s nami spolupracovať? Napíšte nám na mail madeforyou.my@gmail.com

Interiérové doplnky

Bývate v byte alebo dome a chceli by ste si skrášliť domov? Interierové doplnky Vám pomôžu spríjemniť Vaše bývanie. Čo tým sa myslí? Sú to obrazy, ozdoby , umelecké predmety, keramika, sošky alebo eko dekorácie. Môžete si ich kúpiť v obchode alebo dokonca si ich sám vyrobiť. Fantázii sa medze nekladú a preto si vlastné bývanie môžete prispôsobiť podľa seba. Pre každého z nás je komfort veľmi dôležitý. Interiérové doplnky nám vylepšujú bývanie, aby sme sa cítili stále v novom.
Interiérové doplnky

Moderné bytové doplnky

Aj design bytových doplnkov sa odvíja od súčasného moderného štýlu. Moderné bytové doplnky kúpite online na internete, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky e-shopu. Vyrábajú ich často aj chránené dielne, preto podporíte aj ľudí so zdravotným postihnutím. Eko výrobky tvoria umelci, ktorý využívajú vyhodené materiály, ktoré využívajú pre výrobu nábytku alebo bytových doplnkov. Moderné bytové doplnky nájdete na výstavách, kde každý donesie najkrajšie výtvory, ktoré prezentujú ich umeleckú prácu.
Moderné bytové doplnky

Doplnky do interiéru

Doplnky do interiéru Vám zvýšia komfort bývania. Pekný byt potrebuje okrem nábytku a zariadení aj bytové doplnky, ktoré vytvoria estetickosť bývania. Pohodlie je veľmi dôležité a preto kreatívny designeri navrhujú architektúru bytu. Na internete nájdete určite pekné obrazy, keramiku alebo dekorácie, ktoré skrášlia Vás byt. Doplnky do interiéru je správnou investíciou, ktorá sa Vám vráti vo forme zdravého spánku, či komfortnosti bývania.
Doplnky do interiéru

Luxusné dekorácie

Luxus je v očakávaním mnohých ľudí a preto luxusné dekorácie sú ich voľbou pre lepšie bývanie. Nájdete ich väčšinou v obchodoch, kde si za kvalitu alebo ručnú a umeleckú prácu musíte zaplatiť. Na internete nájdete tiež e-shopy, ktoré ponúkajú takýto sortiment. Možno ste na začiatku v zariaďovaní bytu a túžite po originálnych bytových doplnkoch. Luxusné dekorácie majú dlhodobú umeleckú hodnotu, pretože ako vieme, čim dobré umenie je staršie, tým je hodnotnejšie. Investícia sa Vám vráti a Vy môžete luxusné dekorácie užívať a tak žiť v komfortnom byte. Splňte si sen o bývaní a vyberte si dekorácie už dnes.
Luxusné dekorácie

Dekorácie do interiéru

Kúpili ste byt, vybavili ste ho zariadeniami a chýbajú Vám len dekorácie do interiéru? Tak neváhajte a splňte si vlastný sen o bývaní. Keď si prajete luxusné bývanie určite Vás potešia obrazy, keramické predmety alebo zarámované fotky na stene, ktoré Vám budú pripomínať krásne chvíle s rodinou a priateľmi. Dekorácie do interiéru si môžete kúpiť za dobrú cenu na internete alebo v nákupnom centre. Vytvorte si estetické a pohodlné bývanie, kde využijete vlastné nadanie pre bytový design.
Dekorácie do interiéru

Lacný nábytok

Chceli by ste si vynoviť bývanie, ale nemáte dostatok financií? V internetových obchodoch nájdete veľa akcii, kde máte príležitosť ušetriť a kúpiť lacný nábytok. Potešíte vlastné srdce a Vy budete spokojný, že ste nakúpili dobre a lacno. Okrem bytových štúdii si môžete nábytok vyrobiť z vyhodených materiálov a tak vytvoriť moderný design bytu. Tak získate lacný nábytok a zároveň šetríte životné prostredie. Nové bývanie je splnením si sna o komforte a slušnom živote.
Lacný nábytok

Bytové dekorácie

Chcete si spríjemniť bývanie? Túžite po niečom novom? Bytové doplnky Vám určite potešia a tak si vylepšíte design Vášho bytu. Nové záclony, koberec Vám zvýšia komfort bývania. Keď z času na čas investujete do vlastného bytu, určite sa Vaša námaha vráti vo forme lepšieho žitia. Bytové dekorácie si vyberiete na e-shopoch, kde si jednoducho objednáte a pár dni sa môžete pýšiť novým internetovým úlovkom. Pekné veci niečo stoja, ale určite Vaši priatelia ocenia Váš výber bytovej dekorácie.
Bytové dekorácie