Čierno – biela kombinácia je nesmrteľná a neprestane nás baviť aj preto, že sa tak jednoducho kombinuje.
Príkladom je tento outfit.

Predĺžené tričká ktoré sú teraz veľmi módne sa nie každému hodia. Veľmi skracujú nohy a pokiaľ nemáte správne zvolený outfit alebo vaša postava nie je ideálna, tak sa im radšej vyhnite. Dobrým kompromisom je čierna predĺžená mikina. Pri nej prakticky žiadne obmedzenia nie sú.

Čierno – biele tričko má určite každý vo svojej skrini, ale keďže takýchto modelov nie je nikdy dosť, skúste sa pozrieť na tieto. Ja osobne na tieto originálne tričká od Jack&Jones nedám dopustiť.

Pri bunde veľmi záleží na tom, koľko si môžete dovoliť alebo koľko ste ochotný za ňu dať peňazí. Odporúčam siahnuť radšej po kvalitných kúskoch z pravej kože. Takáto bunda nie je záležitosť jednej sezóny a aj keď ju budete nosiť niekoľko rokov, stále bude in. Je to totiž bunda, ktorá má svoju históriu. Výhoda modelu z kvalitnej kože je v tom, že časom získa tú správnu patinu a bude vyzerať ešte lepšie.

Dobrý výber značkových kožených modelov nájdete tu: Spartoo

Pokiaľ sa ale rozhodnete ísť predsa len do lacnejších modelov, skúste sa pozrieť sem: Buď chlap

Čierne jeany máte vo svojom šatníku určite tiež. Je to univerzálny kúsok, ktorý si môžete zobrať nielen do školy alebo do práce, ale dajú sa skombinovať s košeľou a vtedy sú ideálne na menej formálne akcie.

Tu nájdete pára inšpirácií na lacnejšie aj drahšie značkové modely, ale aj na tie výraznejšie a extravagantnejšie.

Pri topánkach platí tak ako pri bunde, že by ste mali siahnuť po tom najlepšom a najkvalitnejšom, čo si môžete dovoliť. Kvalitné topánky nemáte len na jednu sezónu. Pokiaľ sa rozhodnete pre značku Dr. Martens, určite nezaváhate.

Lacnejšiu variantu skúste pozrieť na tejto stránke, kde sú kvalitné topánky za výborné ceny.