Tento “hipster” nemecký dôchodca má naozaj skvelý štýl. Móda sa často mení, no niektoré kúsky sú nadčasové. Musíš ich však vedieť nosiť a kombinovať. A presne to Günther Krabbenhöft skrátka vie.

Tento starší gentleman bol náhodne odfotografovaný v Berlíne a jeho fotografia sa stala ihneď veľmi populárnou. Na internete sa začali šíriť fámy o jeho veku a niektoré zdroje uvádzali, že má dokonca až 104 rokov. Nie je celkom jasné, ako k takému číslu dospeli. Svoj presný vek úspešne tají, ale mal by mať okolo 70 rokov. Aj keď v prípade tohto pána je vek rozhodne len číslo. Pri pohľade na jeho módne outfity, ktoré nosí v sedemdesiatke, sa staneš jeho fanúšikom aj ty. Najmä v dnešnej dobe, keď sa to na uliciach len tak hmýri hipstermi a inými fashionistami. Dovolím si tvrdiť, že väčšina z nich sa mu len ťažko vyrovná.

Dedko má skratka vkus a štýl. Je ukážkovým príkladom toho, že sa s takýmto niečím musíš narodiť. Sám sa na margo svojich virálnych fotografií vyjadril a myslím, že lepšie to ani vystihnúť nemohol: „Zistil som, že sa obliekam celkom normálne. Vždy som sa takto obliekal. Či už som išiel do práce alebo aj cvičiť. Chcem sa na seba pozerať vždy s radosťou. Myslím, že je to tiež vždy odraz môjho vnútorného ja“.

Je teda skvelým a jednoznačne inšpiratívnym príkladom. Pán Günther sa obratne pohybuje aj na sociálnych sieťach, kam pridáva svoje fotografie. Na Facebooku ho nájdeš pod menom Günther Anton Krabbenhöft