Nový rozmer miestnostiam dodáte 3D fototapetou

Pripravili sme pre vás inšpiráciu na zaujímavé 3D fototapety s geometrickým vzorom. Všetky tapety sa vyznačuú vysokou kvalitou obrazu, ktorá nevybledává a je ekologicky šetrná. Ľahko sa lepia  vďaka kvalitnému lepidlu, ktoré sa nanáša priamo na stenu. Lepidlo je súčasťou balenia. Tapety sa dodávajú rozdelené na 4 diely, každý z dielov má rozmer 90 x 270 cm. Vyrobené sú v EU z netkaného  vliesu a vďaka vysoko dvalitnej digitálnej tlači Eco Ind sú ideálne na výzdobu stien.

1. 3D tapeta so vzorom drevených trojuholníkov 

Chcete ozvláštniť svoju kanceláriu alebo pracovňu? Kúpte si túto zaujímavú tapetu so vzorom drevených trojuholníkov.


2. 3D tapeta so vzorom drevených kociek

Ilúziu drevených kociek na stene vytvoríte pomocou tejto tapety. Motív je veľmi plastický a bude vyzerať výborne, najmä ak máte doma drevený nábytok.


3. 3D tapeta s abstraktným bronzovým motívom

Chcete do svojho domova doniesť trochu trblietania a lesku? Kúpte si túto tapetu s abstraktným bronzovým motívom a rozsvieťte tak obývačku alebo akúkoľvek inú miestnosť v dome.


4. 3D tapeta s abstraktným strieborným motívom

Prineste do svojho domu alebo bytu trochu mesačného strieborného svetla. Pomocou tejto zaujímavej tapety s abstraktným strieborným motívom sa vám to ľahko podarí.


Do nekonečna a ešte ďalej! Zaujímavá tapeta s ilúziou plastickosti dodá vášmu domovu nový nádych.

6. 3D tapeta s ilúziou trojrozmernej šachovnice

Zaujímavá fototapeta pripomínajúca trojrozmernú šachovnicu sa bude dobre vynímať predovšetkým v moderne poňatom interiéri.


7 . 3D tapeta so zaujímavým 3D motívom

Kreatívne myslenie iste dobre podporí táto tapeta so zaujímavým 3D motívom. Vhodná do pracovne či kancelárie.


7 . 3D tapeta s plastickým 3D motívom

Táto zaujímavá tapeta bude vhodným doplnkom najmä do pracovne. Motív vytvára ilúziu plastickosti a prináša kreatívnu stimulujúcu atmosféru.


Nevybrali ste si z tejto ponuky? Skúste si pozrieť aj ďalšiu ponuku: 3D fototapety