Autom na dovolenku

„Hurá“, sú prázdniny! Možno, že nie všetci rodičia zdieľajú nesmiernu radosť svojich potomkov z tohto obdobia, nie je vždy jednoduché vymyslieť deťom program na celé prázdniny. Na dovolenku sa ale určite teší každý. Spoločne strávený čas je niečo, na čo radi myslíme v priebehu celého roka. A stále mnoho z nás jazdí na dovolenku autom nielen na Slovensku ale aj do zahraničia.  My sa pokúsime ponúknuť vám pár nápadov, aby Vaše letné putovanie bolo ešte pohodlnejšie a komfortnejšie.


Kde začať? Asi najlepšie u bezpečnosti, ktorá je pri cestovaní autom a s deťmi obzvlášť zásadná. Skontrolovať si auto pred cestou je určite pre každého samozrejmosťou. Pripravili se vám pár nápadov, ktoré by sa vám mohli hodiť.


Dôležitou témou pri dlhšom cestovaní autom je komfort šoféra a pohodlie pre všetkých cestujúcich. Aj tých najmenších.

Poťah spríjemňuje svojou vzdušnosťou a masážnymi účinkami dlhšie sedenie.

 


A v neposlednom rade musíme ochrániť našich najmenších pred nevoľnosťami v aute a pred slnkom. Rozumne nastavená klimatizácia či malý vetrák pomôžu pri dlhšej letnej ceste regulovať teplotu vnútri automobilu. Na priamom slnku zase pomôže šikovná záclonka.

Pri dlhších cestách určite oceníte aj chladiace boxy na potraviny a nápoje. Pri kratších cestách postačia aj chladiace tašky. Tie nájdete tu:

  


A nesmieme zabudnúť ani na našich štvornohých priateľov, príjemná deka nielen ochráni poťahy auta proti srsti, ale bude Vášmu maznáčikovi príjemná deka pro psa ielen ochráni poťahy auta proti srsti, ale bude Vášmu maznáčikovi príjemná.

Veľký výber pomôcok na cestovanie pre vašich miláčikov nájdete tu: Cestovanie a zvieratá

Ďalšiu výbavu pre vaše cesty a auto nájdete tu: Autovýbava 

Šťastnú cestu 🙂