Odpočinok na záhrade potrebuje správny set záhradného nábytku.

Už ste si stihli pripraviť záhradu na letné grilovanie a posedenie s priateľmi a vytiahli ste svoj set záhradného nábytku? Ak nie, nechýba vám náhodou práve ten nábytok, na ktorom by ste mohli po práci relaxovať? Len tak sa natiahnuť s časopisom a vypiť si v kľude svoju kávičku. Tak pozrite, máme pre vás výber nábytku, ktorý nesmie chýbať ani na vašej zóne relaxu.

Set záhradného nábytku z umelého ratanu

Set záhradného nábytku z umelého ratanu je vhodným doplnkom každého balkóna, terasy alebo záhrady. Je určený pre pohodlné sedenie dospelých osôb. Set sedacieho nábytku je vyrobený z umelého ratanu, ktorý perfektne odoláva poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Jeho ďalšou prednosťou je vysoká pevnosť, stabilita a ľahká údržba – nábytok jednoducho umyjete hadicou. Oproti prírodnému ratanu má set záhradného nábytku z umelého ratanu jednu dôležitú výhodu a tou je veľmi vysoká odolnosť. Preto vhodné aj do kaviarní, reštaurácií a verejných priestorov.

Set záhradného nábytku z prírodného akáciového dreva 

Set záhradného nábytku z prírodného akáciového dreva je vhodým doplnkom každého balkóna, terasy alebo záhrady. Je určený pre pohodlné sedenie dospelých osôb. Prevedenie je v nadčasovom dizajne z tropického dreva akácie. Akácia je odolná proti starnutiu a biologickej degradácii. Pre stále krásny vzhľad je set záhradného nábytku z prírodného akáciového dreva ošetrený teakovým olejom. Pri správnej odporúčanej údržbe teakovým olejom je životnosť nábytku veľmi dlhá.

Kempingový set záhradného nábytku 

Kempingový set záhradného nábytku Bilboa obsahuje stôl s konštrukciou z hliníka s rozmermi 120 x 60 cm s nastaviteľnou výškou 70 / 62 / 55 cm a 4 oceľové stoličky s rozmermi 40 x 40 x 48 cm. Set je vhodný pre kempovanie, cestovanie, outdoor, ale aj na záhradu. Jeho nespornou výhodou je zloženie do kufríku s rozmermi 62 x 7,5 x 63 cm pre jednoduché prenášanie.
Nosnosť stoličiek 100 kg.

Pivný set záhradného nábytku

Pivný set záhradného nábytku, ocenia nielen pivári. Je vhodný na posedenie s priateľmi alebo na relaxáciu počas slnečných letných dní. Set je vyrobený z kovovej konštrukcie tmavozelenej farby a latiek, ktoré sú z prírodného dreva s hrúbkou 2,7 cm.

Pokiaľ set záhradného nábytku už máte, ale radi by ste si ho rozšírili o pár miest na sedenie, môžete si vybrať či vám viac vyhovuje  záhradna lavica alebo ďalšia záhradná stolička či záhradné kreslo. V ponuke sú aj stolíky, ktoré využijete hľavne v menších priestoroch ako sú napríklad balkóny.

Záhradná lavica

Záhradná stolička a záhrdné kreslo

Záhradný stolík

Vyberte si ten nasprávnejší záhradný nábytok pre vás a my sa vám ideme pripraviť ďalšiu ponuku na zajtra. Tentoraz sa pozrieme na lehátka a záhradné hojdačky a závesné siete.

Príjemný relax vám prajeme 🙂

 

Pozrite si tiež:

Vírivka do interiéru aj exteriéru

3×7 rád pre váš záhradný bazén

Grilovacia sezóna

Zábava na záhrade