Rifľové šaty 

Včera sme v článku Outfit na dnešný deň pre mužov obliekli mužov do rifľoviny v duchu hesla Štýlové košele = rifľové košele. Dnes sa pozrieme na rifľové šaty. História tohoto obľúbeného materiálu sa začala písať v Talianskom Janove už v 17. storočí (viac čítajte tu) a do dnešnej doby ho s obľubou uvádzajú nové kolekcie dizajnérov a nezaobídu sa bez neho  aktuálne módne trendy. Rifľové šaty preto rozhodne nemôžu chýbať vo vašom šatníku. Jednoducho a hravo pomocou nich vytvoríte outfit na každú príležitosť.

Nechajte sa inšpirovať :

Súhlasíte s tým, že každá žena rifľové šaty vo svojom šatníku potrebuje a že s nimi môžete vytvoriť váš obľúbený dámsky outfit? A určite sa nečujete, prečo na nich nezabúdajú nové kolekcie dizajnérov a aktuálne módne trendy. Poďte si teda vybrať tie správne rifľové šaty pre vás:

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: dámske šaty 

Rifľové šaty môžete kombinovať s akoukoľvek farbou. Asi najoblúbeniejšia kombinácia je s hnedou,  kedy vytvoria pekný neutrálny outfit na každú príležitosť a veľmi dobre v tejto kombinácii vyniknú zvieracie vzory.  Žltá  farba vás rozžiari, ružová vám dodá pocit mladosti a jemnosti a  v kombinácii s červenou a bielou navodí hravú náladu. Vyberte si štýlové dámske topánky alebo kvalitné doplnky ako sú praktické dámske tašky, farebné letné šatky, dámske slamené klobúky a tenké dámske opasky a vytvorte tak váš obľúbený dámsky outfit.

 praktické dámske tašky

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: praktické dámske tašky

farebné letné šatky

fa

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: farebné letné šatky 

dámske slamené klobúky

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: dámske slamené klobúky

tenké dámske opasky

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: tenké dámske opasky 

štýlové dámske topánky

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: štýlové dámske topánky