Modré pánske sako = Nadčasové sako

Takéto nadčasové sako je ďalším z kúskov, ktorý rozhodne nesmie chývať vo vašom šatníku. Nejedná sa o model, ktorého by boli plné nové kelekcie dizajnérov. Je to skôr overená klaska, ktorá vám pomôže zaujímavé pánske outfity.

Modré pánske sako

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: modré pánske sako

Inšpirujte sa ako modré pánske sako nosiť a kombinovať.

Oblečte si modré pánske sako, modré chino nohavice a kombinujte s ním moderné tričko alebo štýlové košele:

Modré chino nohavice:

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: Modré chino nohavice

Kombinácia s pásikovým tričkom nás neomrzí asi nikdy. Toto moderné tričko nájdete bližšie prestavené v článku: Životom treba preplávať v správnom tričku.  Ale vráťme sa k nášmu modrému pánskemu saku. Nielen modré chino nohavice k nemu vyzerajú výborne. Môžete si obliecť farebné chino nohavice a nikdy nespravíte zlý krok. Posúďte sami:

Farebné chino nohavice 

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: Farebné chino nohavice

Vedeli ste, že história chino nohavíc siaha až do polovice 19. storočia kedy boli navrhnuté pre potreby britskej a francúzskej armády? Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok Nosíte chinos? Ak ste teraz pohotovo odpovedal že chino nenostíte, skombinujte modré pánske sako a trendy rifle.

Trendy rifle

Nevybrali ste si? Tu nájdete ďalšiu ponuku: Trendy rifle

Súhlasíte že modré pánsko sako je nadčasové sako? Určite s ním vytvorí zaujímavé pánske outfity. Podeľte sa s nami a pošlite nám váš názor alebo fotku.