AUNA MG-TT-82C GRAMOFON, FM, 50. ROKY, RETRO, KREMOVY, 10008992 – 3 ROČNÁ ZÁRUKA

GRAMOFÓN

AUNA MG-TT-82C GRAMOFÓN, FM, 50. ROKY, RETRO, KRÉMOVÝ
Retro gramofón s FM/AM rádio tunerom, tichým remeňovým pohonom a štart-stop automatikou.
Integrované stereo reproduktory a linkový výstup.
Nostalgický dizajn 50. rokov.

Po oživení minulých trendov z 60., 70. a 80. rokov sa značka Auna teraz štýlovo vracia s gramofónom MG-TT-82C späť do 50. rokov.
Gramofón na hornej strane prehráva všetky druhy vinylu od 12” singlov až po 7” EP vinyl. Súčasťou dodávky je adaptér pre 1 ? otvor platne. Remeňový pohon je tichý a je vybavený automatickým systémom štart-stop, ktorý najskôr zapne točňu, keď je ramienko prenosky vedené platňou, a automaticky ju vypne, akonáhle sa ramienko dostane späť do držiaka.
Rozhlasový tuner sprostredkúva FM a AM rozhlasové stanice a umožňuje čistý príjem regionálnych programov. Oba vstavané širokopásmové stereo reproduktory poskytujú čistý zvuk a jemne definované výšky. Alternatívne môže byť systém integrovaný do existujúcej hifi zostavy pomocou stereo cinch pripojenia a prehrávať hudbu cez reproduktory tejto zostavy.
So svojim krémovým vonkajším dizajnom sa zariadenie hodí do každého prostredia, do obývacej izby, kuchyne či izby pre mladých. V optickom centre je jasne podsvietený displej frekvenčného pásma, ktoré v spojení s chrómovanými krytmi reproduktorov pôsobivo pripomína jasne definované formy doby, kedy Cadillacy brázdili ulice a ľudí nadchýnal zázrak z Bernu.
Regulátory hlasitosti a frekvenčného pásma gramofónu Auna MG-TT-82C pripomínajú smerovky zadnej strany automobilov z tejto doby.

Viac o produkte

Podobné produkty

Pozrite si aj ďalšie inšpirácie:

Inšpirácie na darčeky